Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Witamy na nowym portalu DziennikWschodni.pl

Utworzony przez Misza, 17 stycznia 2011 r. o 23:45 Powrót do artykułu
Ewidentny BURDEL; stylizacja na KL (a to już wiocha ...), brak przejrzystości. Ale Krzysiu (naczelny) jest niereformowalny, żyje we własnym świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wlasnie przez taki layout przestalem czytac i wchodzic na strone kuriera bo jest bardzo nieczytelny. dziennik mial swietny layout, prosty byl i bardzo latwo bylo czytac artykuly. zrezygnujcie z tego nowego wygladu !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponażekamy, ale i tak będziemy tu zaglądac, albowiem w Lublynie nie ma w czym wybierac, i to w wielu dziedzinach, niestety.... ... ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorki: "ponarzekac" (wkurzony byłem)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra totalna,proszę o przywrócenie starej strony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak chetnie wcześniej odwiedzałam Waszą stronę, dzisiaj oniemiałam, zszarzało, beznadzieja po prostu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety i ja podzielam opinię prawie wszystkich piszących. Faktem jest, że stara strona sprawiała wrażenie staroświeckiej. Żadnych wodotrysków, wszystko pod linijkę jedno pod drugim. Niestety to co jest teraz, jest kompletnie nie do opanowania. Jeżeli taką formę miałoby mieć wydanie papierowe, to nikt takiej gazety ani nie kupi ani nie przeczyta (sto nagłówków i zero informacji). Kurier popełnił podobny błąd i zaglądam do nich teraz naprawdę bardzo, bardzo sporadycznie. Niestety trzeba będzie się pogodzić z nowym layoutem, bo nikt nie przyzna się do błędu. Nowe trendy to napstykanie wszystkiego podobnie jak dzieje się to w TV. Nie wiadomo czy oglądać czy czytać z paska górnego, środkowego, dolnego czy innego. Szanowni dziennikarze, to Wy kreujecie rzeczywistość, niestety to co proponujecie zupełnie mi nie odpowiada. Popełniliście typowy bład nowicjusza, o którym przestrzega się w każdym prawie podręczniku tworzenia WWW. Dziwię się bo przecież jesteście zawodowcami (???). Teraz nie ważna jest informacja, ważny jest wygląd - chyba nie o to chodzi? Terapia szokowa, zobaczymy oczywiście za miesiąc, proponuję dorobić jeszcze parę animacji (podszkolić masterów) i szopka na całego, może trochę spóźniona ale co tam.W symie pokazaliście, że i Wy macie w poważaniu swoich czytelników. No cóż: "Nie tędy droga" Dzienniku i Panie Naczelny, nie tędy droga!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie mi starą stronę dziennika wschodniego bo przestanę was odwiedzać !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy design klapa. Nie wiem który artykuł z dzisiaj a który stary. Wszystko przemieszane wczesniej był lepiej ponieważ artykuły były jeden pod drugim a teraz nie wiadomo jak sie poruszać po stronie aby przeczytać dzisiejsze artykuły. Klapa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matt napisał:
Masakra totalna,proszę o przywrócenie starej strony
Popieram ja również proszę o poprzednią stronę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DNO !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powariowaliście ? Dzisiaj jest najważniejszy dzień dla Województwa Lubelskiego (decyzja dot. eskpresówki S-17) a Wy zmieniacie layout ? Nie mogliście sobie wybrać lepszego terminu ? Dno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcecie sie polaczyc z kurierem?...bo ta strona jest tak samo idiotyczna jak konkurencji.gratuluje straty kolejnego cztelnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już wolę Kurier który zebrał 20.000 podpisów ws S17 a Wy się zajmujecie własną stroną!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POracha!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi również nie podoba się nowa strona. I również podobnie jak inni, wolałem Czytać Dziennik niż Kurier ze względu na wygląd strony. Ech, źle zrobiliście. Szkoda, że wcześniej nie zapytaliście nas o zdanie. Ale to pewnie sprawa Centrali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wtyczka napisał:
Jak kumpel z roboty pokazał mi ten nowy wygląd to z wrażenia oplułem mu klawiaturę kanapką! Człowiek chce sobie poczytać wiadomości na spokojnie a tu takie coś. Teraz siedzę i wydłubuję okruchy spod entera.
ale się uśmiałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie strona jest teraz mało czytelna i nieco chaotyczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beznadziejna zmiana . Wszystko takie "porozwalane" . O wiele lepsza była stara strona i radzę do niej wrócić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po kliknięciu w RSSa przełączyło mnie na jakąś dziwna niebieska stronę. Wygląda to jak Super Express, Pudelek, Plotek, Alert24 i inne gnioty razem wzięte. Zero jakiejkolwiek ergonomii wizualnej. I jeszcze do tego kolorystyka jak w kiblu. Tragedia! Spieprzyliście kawał dobrej roboty, pozbywając się starego layoutu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...